Lot 1 Hidden Hills Road Houghton Lake, MI 48629
Sold
Listing Courtesy of: WATER WONDERLAND / Re/Max Of Higgins Lake

  Lot 1 Hidden Hills Road Houghton Lake, MI 48629

Sold on 04/24/2026
$6,500 (USD)
Sold Date:
04/24/2026

Bought with
Justin Holbrook, Cb Schmidt Houghton Lake
Source
WATER WONDERLAND
Last checked May 16 2026 at 12:52 AM GMT+0000
Bathroom Details
Interior Features
  • Appliances:
Subdivision
  • T22N R4W

$ (+/-)
Feb 02, 2026
Price Changed
$7,500
-6%
-$500
Sep 10, 2025
Price Changed
$8,000
-4%
-$350
Aug 06, 2025
Price Changed
$8,350
-7%
-$650
Mar 05, 2025
Price Changed
$9,000
-12%
-$1,200
Oct 17, 2024
Price Changed
$10,200
-6%
-$700
Jul 23, 2024
Price Changed
$10,900
-8%
-$1,000
Apr 17, 2024
Listed
$11,900
-
-